2024 Backyard Ultra meeskondlik MM

19.10.2024 toimuvad järgmised Backyard Ultra rahvusvahelised meeskondlikud Maailmameistrivõistlused. Seekord ei pea Eesti backyard ultra sõber nukralt arvuti taga klikkides tulemusi jälgima vaid saab ka ise jala joonele panna! Võimalus seda teha on aga vabariigi viieteistkümnel parimal bäkkyarderil.

Ehk siis 19.10.2024 täpselt kell 15.00 stardivad kõikide riikide parimad pojad ja tütred oma esimesele 6,7km pikkusele ringile, ja nii ka meie. Kuna meil oktoobri teises pooles on juba üsna jahedad temperatuurid siis kindlasti tuleb raja äärde ruum kus saame end ringide vahel soojas hoida. Raja asukoht on veel lahtine, tahaks leida võimalikult kerge trassi ,et kogu tiim võimalikult kaua rajal püsiks. See saab olema lõbus…kuniks see seda enam ei ole! 

Kvalifitseerumise reeglid:
  • Osale kaheaastase kvalifikatsiooniperioodi (16.08.2022 – 15.08.2024) jooksul mõnel ametlikul Backyard Ultral.
  • Kui sa oled 15.08.2024 seisuga edetabelis kvalifikatsiooniperioodil tehtud tulemuste seas esimese neljateistkümne seas siis oledki tiimis!!! Tähelepanelik tasub olla ka järgnevatel, sest esimeste loobumiste korral saavad võimaluse järgnevad!
  • Automaatse koha koondises tagab 2024 aastal toimuva Eesti ainukese hõbedase pileti võistluse Heavy Metal Ultra võit (juhul kui võit läheb Eestist välja, siis saab hõbedase pileti parim eestlane või Eestis alaliselt elav osaleja)
  • Koondisesse pääsevad eestlased ja alaliselt Eestis elavad isikud.
  • Samade tulemuste korral seatakse nad pingeritta järgnevalt: 1. Esimeses järjekorras tulemused, millega on Backyard Ultra võidetud. 2. Tugevuselt järgmine on nn „assist“ tulemus, ehk siis tulemus, millega on oldud eelviimane. 3. Tugevuselt kolmas on kuupäevaliselt varem tehtud tulemus. 4. Juhul kui samaväärsed tulemused on tehtud samal võistlusel ja nad ei ole võidu või „assist“ tulemused ja nende edetabelikohast sõltub koondisesse pääsemine, siis peaksid nende omanikud proovima ise omavahel kokkuleppele jõudma, kumb koondisesse pääseb. Juhul kui kokkulepet ei saavutata, teeb otsuse Eesti satelliitvõistluse korralduskomisjon.
  • Kõik tiimiliikmed peavad oma MM’il osalemise kinnitama hiljemalt 19.08.2024.

Tulemuseks sobib osalemine ükskõik kus maailmas toimuval ametlikul Backyard Ultral, ükski teine ultrajooksu tulemus koondisesse kvalifitseerumiseks abiks ei ole. Isegi mitte 100 km maailmarekord! Kõik ametlikud võistlused leiab järgnevalt lehelt: https://backyardultra.com/races/

Team Estonia

  NimiTulemusKvalifikatsioonivõistlus*Staatus
TEAM ESTONIA1Reserveeritud 2024 HMU võitjale
2    
3    
4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
12    
13    
14    
15    
      
16    
17    
18    
19    
20    
Team Estonia suurus on 15 inimest.
16-20 on jooksvast edetabelist järgmised, kes saavad tiimi kui eestpoolt on loobujaid
*Staatus:"Kinnitatud" - on kinnitanud enda osaluse 
*Staatus: "Ootel" - ei ole veel oma osalust kinnitanud

leave a comment